Головна » 2021 » Жовтень » 18 » Свято Покрови в закладі
Свято Покрови в закладі

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається цей день як українського козацтва.

Напередодні великого свята в дошкільному відділення «Білочка» відбулась розвага «Славні козачата» під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків. Діти брали участь у різних змаганнях, а саме: перетягували канат, носили дрова, стрибали через перешкоди , конкурси отаманів, а також стрибки на конях. На завершення свята козак Голота нагородив всіх дітей солодощами.

13 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у теплому, затишному, сімейному колі учнів 2Б та 4Б класів, пройшла зустріч з учасником бойових дій АТО Фесюрою Є.Ю.

Під гаслом "Ми нащадки своєї країни" діти декламували вірші, презентували результати пошуково-дослідницької роботи щодо історії виникнення свята. Багато емоцій, запитань, відверті відповіді, щира цікавість в очах дітей...

Години спілкування,  виставки малюнків, спортивні заходи, які виховують справжніх патріотів, є традиційними у нашому закладі.

Переглядів: 16 | Додав: altor3 | Рейтинг: 0.0/0