Просто про важливе
1. Щастя всередині. Ми витрачаємо дуже багато часу на пошуки схвалення і розради з боку. І завжди виявляється, що не там шукаємо. Загляньте всередину себе.

2. Будьте вдячні за все. За хорошу, за погане, за жахливе. Життя саме по собі - це безцінний дар. А задоволення і біль - це частина нашого шляху.

3. Змініть сприйняття і ваше життя зміниться. Коли ви відчуваєте страх, злість, образу, просто погляньте на ситуацію під іншим кутом.

4. Святкуйте ваші перемоги. Смакуйте кожен, нехай навіть самий маленький успіх.

5. Зніміть шори з очей. Чи не концентруйтеся виключно на власних цілях і бажаннях. Ви ризикуєте втратити красу цьому житті і людей які вас оточують. Світ дивовижний, коли ви йдете по ньому з широко відкритими очима.

6. Вірте. Просто знайте, що в найважчі часи Всесвіт підставить спину, і все буде в порядку.

7. Не приймайте все занадто близько до серця. Вчинки інших людей - це відображення того, що відбувається в їх особистому житті. І як правило, до вас це не має ніякого відношення.

8. Природа лікує. Прогулянка на свіжому повітрі і вид красивих пейзажів дивним чином здатні очистити голову від непотрібних думок, повернути до життя і підняти настрій.

9. Ображені люди ображають людей. І все одно любите їх. Хоча ніхто не забороняє вам любити їх на відстані.

11. Щоб вилікуватися, потрібно це відчути. Поставте ваші страхи і слабкості прямо перед собою і направте на них яскравий промінь світла, тому що єдиний спосіб позбутися від них, це пройти крізь них. Дивитися правді в очі боляче. Але, клянусь, в перспективі воно того дійсно варто.

12. Перфекционизм - це ілюзія. Сама, треба сказати, хвороблива. Розслабтеся. Прагніть до досконалості, але дозвольте собі робити помилки і бути щасливим незалежно від результату.

13. Світ навколо - це дзеркало. Те, що ми любимо в інших - це відображення того, що ми любимо в собі. Те, що нас засмучує в інших - це індикатор того, на що нам потрібно звернути увагу в самих собі.

14. Неможливо ощасливити всіх, залишаючись вірним собі. Але все ж краще ризикнути і виявитися незрозумілим, ніж бути коханим, але прикидатися тим, ким ти не є насправді.

15. Умій прощати. В першу чергу це потрібно тобі, а не тим, хто тебе образив. Прощаючи, ти знаходиш спокій і свободу, які заслуговуєш. Прощай легко і швидко.

16. Ми всі володіємо неймовірною інтуїцією. Якщо зупинитися, завмерти і прислухатися, то можна почути голос своєї внутрішньої мудрості. Слухайте тихий шепіт вашого серця. Воно знає дорогу.

17. Нехай ваша душа співає! Будьте справжніми. На Землі немає нікого такого ж як ви. Будьте щирими, живіть і дихайте на повні груди, рухаючись до намічених цілей.

18. Ми всі творці. Серйозно! При належному завзятості, концентрації і наполегливості можливо все. Пам'ятайте про це.

19. Я випромінюю світло. Ви випромінюєте світло. Ми всі випромінюємо світло. Деякі відкидають тінь на свою власну яскравість. Будьте променем світла для інших і вказуйте їм шлях.

20. Не сприймайте життя занадто серйозно! Все одно ніхто не піде живим. Посміхнися. Дозвольте собі бути дурними. Користуйтеся моментом. Розважайтеся.

21. Оточуйте себе людьми, які вас люблять і підтримують. І самі любите і підтримуйте їх. Життя занадто коротке для чогось меншого.

22. кружляв по життю у вільному танці. Якщо у вас є велика мрія, слідуйте за неї з усією пристрастю. Але ніжно і на певній відстані, щоб бути досить гнучким і рухливим, підлаштовуючись під мінливий ритм життя.

23. Чим більше даєш, тим більше отримуєш. Діліться мудрістю, любов'ю, талантом. Діліться легко. І ви побачите, як багато в цьому житті прекрасного до вас повертається.

24. Головне не роздати себе повністю. Тому що якщо внутрішня чаша спорожніє, то більше нічого буде дати. Важливо дотримуватися балансу.

25. Говоріть «Так!» Всього того, чому спалахують ваші очі. Говоріть непримиренне «Ні» всьому, що вас не цікавить або на що у вас немає часу. Час - найцінніший ресурс, який не може бути поновлено. Витрачайте його розумно.

26. Іноді ми переростаємо дружбу. Це не означає, що ми або друзі погані. Просто наші шляхи розходяться. Збережіть їх у своєму серці, але якщо вони починають вас ображати
  або стримувати, значить настав час встановити дистанцію і відпустити вашу дружбу.

27. Страх - дуже хороший показник того, чого ми насправді хочемо, і що нам потрібно в цьому житті. Дозвольте йому бути вашим компасом і насолоджуйтеся хвилюючими пригодами, до яких він вас веде.

 

 

Матеріал додано 13.09.2016